Transport medyczny międzynarodowy

Transport medyczny międzynarodowy

Kto jeszcze chce wrócić do domu?


Z przykrością musimy stwierdzić, że przewrotny los nie zna takich pojęć jak wakacje, podróż czy granice państwowe. To właśnie przez to Twój szczęśliwy rodzinny wyjazd albo zwykła służbowa wizyta w innym kraju może zostać przerwana przez nieszczęśliwy wypadek. Pacjenci w takiej sytuacji często powtarzają, że wtedy największe marzenie to po prostu wrócić do domu.
Aby ten powrót był możliwy, pacjent lub jego rodzina potrzebują zrozumienia, że ich sytuacja jest trudna i niestandardowa. Przeświadczenia, że współpracują z wiarygodnym partnerem, który przez te kilkanaście godzin naprawdę dobrze o nich zadba.
Wiedząc, z jakimi problemami mierzy się człowiek w takiej sytuacji i rozumiejąc jego potrzeby mamy międzynarodowy transport chorych, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Szybki, bezpieczny, komfortowy.
Wydaje Ci się to niemożliwe? Przeczytaj historię Pana Marka, który wrócił do domu, mimo tego, że połamał obie nogi.
Do transportu międzynarodowego wykorzystujemy ambulanse nie starsze niż 5 lat. Młoda flota znacząco obniża szansę awarii, jednocześnie zwiększając komfort pacjenta w czasie podróży. Wyposażenie tych karetek daje możliwość nazwania ich mobilnymi centrami intensywnej terapii - to dokładnie taki sam sprzęt jak w karetkach specjalistycznych (dawnych eRkach) Państwowego Ratownictwa Medycznego.
Zespoły są gotowe, by wyruszyć w trasę nawet w 24 godziny od zgłoszenia a do składów zespołów transportowych, oprócz ratowników i ratowników medycznych, może dołączyć lekarz, pielęgniarka lub położna. Mając na uwadze dobro pacjenta, pomożemy Ci podjąć najkorzystniejsze decyzje.
Możliwe, że masz jakieś wątpliwości dotyczące transportu międzynarodowego chorych. Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) lub do skontaktowania się z naszym dyspozytorem telefonicznie pod numerem +48 500 488 338. Udzieli on Państwu wszystkich informacji.
Czy jest na co czekać?
Wróć do domu, choćby jutro.