Oferta dla placówek medycznych

Oferta dla placówek medycznych

Transport sanitarny dla placówek medycznych

Każda placówka medyczna, posiadająca kontrakt z NFZ, zobowiązana jest do realizacji zadań z zakresu transportu medycznego i sanitarnego swoich pacjentów. Dla osiągnięcia wysokiej jakości leczenia, dostęp do takiego transportu powinni mieć też pacjenci, którzy aktualnie nie leczą się w ramach państwowego systemu ochrony zdrowia. Zarządzający placówkami, mają możliwość w strukturach podmiotu leczniczego stworzyć zespoły transportowe lub zlecić to zadanie podwykonawcy.

Teoretycznie, posiadanie własnych karetek i zespołów upraszcza sprawę. Gdy jednak siądziemy do matematyki, sprawa przestaje być taka oczywista. Więcej informacji o tym mogą Państwo zdobyć, czytając artykuł „Outsourcing transportu medycznego – świetna lokata z wysokim oprocentowaniem”.

W skrócie mogę powiedzieć, że zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej ma wiele zalet, ale najważniejsze z nich to:

  • Zmniejszenie kosztów każdego, pojedynczego transportu
  • Brak konieczności utrzymania własnej floty
  • Zmniejszenie ilości pracy personelu zatrudnionego w placówce
  • Pozyskanie zasobów, którymi w danym momencie placówka nie dysponuje
  • Możliwość koncentracji na kluczowych kompetencjach placówki, będących podstawą jej przewagi konkurencyjnej

My zajmiemy się całą logistykom transportów. Zaczniemy od ich przyjmowania, poprzez dysponowanie zespołów, nadzór nad ich pracą aż po rozliczenie transportów w wybranym okresie. Dzięki temu, Państwa pacjenci zawsze dotrą w wyznaczone miejsce na czas, pracownicy nie będą obciążeni dodatkowymi obowiązkami.

Naszą flotę tworzą nowoczesne karetki, wyposażone zgodnie z wymogami NFZ dla zespołów Specjalistycznych, Podstawowych i Transportowych. Pracujący w nich ratownicy medyczni mają możliwość, w momencie wystąpienia takiej konieczności, wykonywać medyczne czynności ratunkowe. Daje to możliwość zachowania realnej ciągłości leczenia i opieki nad pacjentem.

Nad pracą zespołów przez całą dobę czuwają dyspozytorzy, którzy dzięki systemowi GPS na bieżąco są w stanie poznać pozycję zespołu. Dodatkowo system informatyczny umożliwia sprawne i szybkie zarządzanie kolejnymi wyjazdami.

Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo placówkę prywatną, czy publiczną. Bez względu na to, czy to przychodnia, dom opieki czy szpital specjalistyczny nasz oferta jest dla Państwa dobra. Obniża koszty, zwiększa standard obsługi i gwarantuje ciągłość świadczeń dla każdego pacjenta.

To, ile jeszcze złotówek może odjechać z Twojej placówki, zanim podjadą tam nasze karetki?

Nie pozwól na to ani jednej, skontaktuj się z nami jeszcze dziś!