O firmie

RATOWNICTWO MEDYCZNE

„BYĆ DLA INNYCH, POMAGAĆ W POWROCIE DO ZDROWIA”

Gdy firma ruszyła w 2015 roku, nie mieliśmy pojęcia, że tak szybko zaczniemy zmieniać świat na lepsze. Świat naszych pacjentów i klientów. Mieliśmy wtedy pierwszą karetkę, wyjechaliśmy na pierwszy transport, wykonywaliśmy zabezpieczenia medyczne. Tylko czy to wtedy był początek?
DAWNO, DAWNO TEMU rozpoczęliśmy pracę „medyków” w różnych firmach. Młodzi, pełni wiary w wykonywaną misje, przepełnieni scenami bohaterskiej walki gwiazd seriali medycznych szliśmy do pracy, by pomagać. Ukończone studia, szkoły i kursy dawały nam przekonanie, że to, co robimy, spotka się z uznaniem pacjentów. A tymczasem...
Pacjenci bardzo szybko pokazali nam, że nie jest dobrze. Ciągłe uwagi o spóźnienia, brak specjalistycznego sprzętu czy zły stan karetek to tylko szczyt lodowej góry. To nie to, czego oczekiwaliśmy. A przede wszystkim nie to, czego Ty oczekiwałeś.
Każdy w swojej rodzinie spotkał się z chorobą. Jestem przekonany, że pamiętasz jak bardzo, chciałeś zdrowia dla bliskich. Jak silne było pragnienie, aby wszystko poszło bezproblemowo i płynnie, bez bólu, stresu i tracenia czasu. W tamtych warunkach nie mogliśmy jednak dać tego nikomu… Frustracja narastała miesiącami, w końcu osiągnęła swoją wartość krytyczną. I W TYM MOMENCIE TRZEBA BYŁO POWIEDZIEĆ DOŚĆ!
I właśnie to DOŚĆ dało początek firmie LIBERANDUM RATOWNICTWO MEDYCZNE. Postanowiliśmy, że nasza firma będzie inna, wyjątkowa. Jej fundamentem musiało więc zostać dobro pacjenta, jego komfort i bezpieczeństwo. Bez pełnej satysfakcji klienta nie wyobrażaliśmy sobie dobrze wykonanego zlecenia.
Wykonaliśmy ponad 3000 transportów i zrozumieliśmy, czego tak naprawdę potrzebujesz. Znamy lęki i obawy naszych pacjentów i skutecznie z nimi walczymy. Po kilkuset zabezpieczeniach medycznych wiemy, że dla organizatora ważne jest bezpieczeństwo uczestników imprezy. Widzimy, jak bardzo doceniają nowoczesne karetki, ich kompletne wyposażenie i zaangażowanie personelu.
Dziś chce Ci pomóc pozbyć się obaw o to, czy dobrze wybrałeś, czy na tyle zasługujesz i czy wszystko się uda. Twoje dzisiejsze marzenie o skutecznej, przyjaznej ochronie zdrowia, jutro może zostać przekute w rzeczywistość. Dzięki nam.
Myślisz, że to jest poza Twoim zasięgiem? Już dziś, już teraz możesz rozwiązać swój problem – po prostu zadzwoń i sprawdź granicę naszych możliwości.
To gdybyś teraz miał wybrać... czy wybrałbyś zdrowie?
Ja nazywam się Krzysztof Ślusarczyk,
Jestem właścicielem Liberandum Ratownictwo Medyczne.
Jak mogę Ci dziś pomóc?
Nasza firma
Czym się zajmujemy
galeria
Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na zdobytych doświadczeniach, dostosowane do konkretnych wymagań Klientów w tym między innymi:
  • Przeprowadzenie zabezpieczeń medycznych imprez masowych i firmowych a także wydarzeń sportowych czy kulturowych.
  • Transporty medyczne i sanitarne specjalistycznymi środkami transportu.
  • Wizyty lekarskie, wyjazdowa opieka lekarska to usługa polegająca na wizycie lekarza w praktycznie dowolnej lokalizacji. Dzięki temu w wybranym przez Państwa miejscu i porze skorzystacie z porady lekarskiej.
  • Sprzedaż wyrobów medycznych takich jak: apteczki pierwszej pomocy, zestawy ratownicze.
RATOWNICTWO MEDYCZNE

Liberandum

Czy byłeś kiedyś niezadowolony z zamówionego transportu? Karetka była brudna, a obsługa spóźniona? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Nigdy więcej nie musisz przez to przechodzić! Transport chorych, który zachwyca swoją jakością, a im daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Już ponad 160 rodzin przekonało się, że to naprawdę działa!