+48 500 488 338

O firmie

RATOWNICTWO MEDYCZNE

Kolejne życie, które uratujemy może być Twoim życiem...

Firma Liberandum Ratownictwo Medyczne działająca od 2015 roku na małopolskim rynku medycznym jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego Państwa wydarzeń.
Naszą misją jest ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz wykorzystanie zdobytych doświadczeń w celu podnoszenia standardów ochrony zdrowia i życia w czasie obsługiwanych wydarzeń. Jesteśmy elastyczni i gotowi podejmować kolejne wyzwania, nawet te najtrudniejsze.
Oferujemy Państwu nie tylko zabezpieczenie medyczne, ale przede wszystkim profesjonalizm, pasję, zadowolenie oraz spokojny sen.
Jesteśmy wpisani do rejestru podmiotów leczniczych prowadzonego przez wojewodę małopolskiego pod numerem 000000185272.
Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania oparte na zdobytych doświadczeniach, dostosowane do konkretnych wymagań Klientów w tym między innymi:
  • Przeprowadzenie zabezpieczeń medycznych imprez masowych i firmowych a także wydarzeń sportowych czy kulturowych.
  • Transporty medyczne i sanitarne specjalistycznymi środkami transportu.
  • Wizyty domowe, dzięki którym uzyskają Państwo specjalistyczne porady zdrowotne bez konieczności wychodzenia z domu i oczekiwania w długich kolejkach – nasi lekarze przeprowadzą podstawową diagnostykę i rozpoznanie potrzeb pacjenta: wypiszą receptę, zwolnienie lub zaświadczenie lekarskie, a nawet wystawią skierowania do szpitala.
  • Organizacja kursów podstawowych i specjalistycznych z zakresu pierwszej pomocy.
  • Sprzedaż wyrobów medycznych takich jak: apteczki pierwszej pomocy, zestawy ratownicze.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 500 488 338

Kontakt
RATOWNICTWO MEDYCZNE

Liberandum

Czy byłeś kiedyś niezadowolony z zamówionego transportu? Karetka była brudna, a obsługa spóźniona? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Nigdy więcej nie musisz przez to przechodzić! Transport chorych, który zachwyca swoją jakością, a im daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Już ponad 160 rodzin przekonało się, że to naprawdę działa!